کلاه های عید پاک و مدل موهای پرنعمت زیبا در سال 1960

کلاه ها ، مانند این کلاه های عید پاک در این مجله پرنعمت 1960 Seventeen ، بخش عمده ای از مد در تاریخ بودند.

وقتی به تصاویر دختران بنفش با سربندی عید پاک کاملشان نگاه می کنم ، ذهنم به عکس های شیرین دهه 1950 از خانواده هایی که با بهترین لباس ها و کت و شلوارها جلوی ماشین خانوادگی شان ایستاده اند ، چشمک می زند. پدربزرگ یا پدر اصرار داشتند قبل از اینکه به کلیسا بروند ، از همه عکس بگیرند.

والدین من همیشه در عکسهای ما در بهترین روزهای یکشنبه در موارد نادری که شبیه بچه های وحشی نبودیم ، اصرار داشتند.

چه اتفاقی برای کلاه افتاد؟

نسخه های رسمی کلاه هایی که در مجلات پرنعمت می بینیم تا حد زیادی در فرهنگ روزمره از بین رفته است. مورخان مد ، مالکیت گسترده اتومبیل ها را دلیل اصلی ناپدید شدن آهسته کلاه در جامعه می دانند. از آنجایی که در طول 100 سال گذشته افراد بیشتری به مالک اتومبیل تبدیل شده اند ، این بدان معناست که افراد کمتری به عنوان بخشی از سفر به مقصد در حال ایستادن یا انتظار در ایستگاه اتوبوس هستند. این اعتقاد وجود دارد که وقتی یک تکه لباس که قبلاً کاربردی بوده فقط تزئینی می شود ، عموماً از یک یا دو نسل دوام نمی آورد.

من در دنور زندگی می کنم اینجا همه جا کلاه است. آفتاب شدید در چنین ارتفاعی و برف در زمستان ، پوشش سر را ضروری می کند. واقعاً بزرگترین تغییر این است که ما از مد مالکیت خوب و بلند مدت به مد یکبار مصرف سریع و سریع رسیده ایم. کلاه های با کیفیت با ساختار و طراحی جای خود را به لوبیا و کلاه های بیس بال داده اند.

مدل موی کلاه پرنعمت ساده

از مجله Seventeen Magazine برای ارائه مشاوره های دوست داشتنی و الگوهای تنظیم فر برای مدل موهای زیبا و پرنعمت در این شماره 1960 متشکریم.

ابروهای پهن به دنبال موهای بلند است

من می دانم … به نظر می رسد این ظاهر موهای بلند کمی عجیب به نظر می رسد ، اما در این زمان ، طول موها کمی ظریف تر بود. اما شما می توانید با ایجاد یک باب مصنوعی با یک آموزش مانند آنچه در مدل موهای پرنعمت ارائه می دهید ، کاملاً این ظاهر را ایجاد کنید.صدای انفجار چرخ پین… از پشت پشت بالا

من چندین بار موهای کوتاه داشتم که بزرگ شدم. این آزادی در فرم مو بود. اعتماد به نفسی که به من می داد بسیار متفاوت از وزنی بود که من اغلب وقتی موهای بلند در بین کوتاه شدن موهای کوتاه داشتم احساس می کردم. اعتماد به نفس را در چشمان این دختر می بینید. او کاملا وات است. او آینده کسی را پوشیده است. این اشاره به فیلمی به نام Some Kind of Wonderful است که باید در لیست تماشای فیلم های همه باشد.

دستبند پسرانه صفحه ای نیمه بلند گوش

این زیبایی ساده rol غلتک های بزرگ یا یک حلقه حلقه بزرگ و یک حیله مصنوعی با کلاه کلاه ساده… و آماده عکس های پرتره در بهترین روزهای یکشنبه شما.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>