کیف کتابفروشی Designers Illustrator Designers Nigerian Day 2021

داپو آدئولا به عنوان طراح Bagshop Day 2021’s Limited-Edition Bag معرفی شد. کارهای تصویرگر نیجریه ای بریتانیایی از طرحی جالب و رنگارنگ برخوردار است

نمایی نزدیک از تصویر داپو آدئولا

در ماه آوریل ، داپو آدئولا ، تصویرگر نیجریه ای بریتانیایی ، به عنوان طراح 2021 در کتاب کیسه های کتاب من کیف محدود است. این کیف را می توانید به طور انحصاری در کتابفروشی های انگلستان و ایرلند از روز کتاب فروشی ، 9 اکتبر خریداری کنید.

آدئولا می گوید: “از من خواسته شد كه توضیحات سال جاری” كتاب ها کیف من هستند “را به تصویر بکشند. “حمایت از کتابفروشی ها همیشه قسمت بزرگی از سفر من در این صنعت بوده و بوده است ، بنابراین بله گفتن به این فرصت امری منفی بود. اکنون بیش از هر زمان دیگری ، کتابفروشی ها برای ادامه کار نیاز به کمک ما دارند. ما به نوعی جادو احتیاج داریم که فقط وقتی اوضاع به حالت عادی بازگردد ، آنها بتوانند آن را فراهم کنند ، بنابراین در این ضمن هر کاری که می توانیم برای کمک به آنها انجام دهیم ، انجام می شود. بیایید این مراکز شگفت انگیز جادو و اجتماع را زنده نگه داریم. “

درباره داپو آدئولا ، تصویرگر نیجریه ای انگلیس

داپو آدئولا

تصویرگر متولد و بزرگ شده لندن بیشتر به خاطر کتاب تصویری پرفروش خود شهرت دارد جستجو! این کتاب برنده جایزه کتاب کودکان Waterstones شد و به عنوان شماره 1 اولین کتاب تصویری سال 2019 شناخته شد. هدف آدولا ایجاد شخصیت هایی است که انتظارات نژاد و جنسیت را به چالش می کشند. او همچنین کارگاه های طراحی با کودکان و رویدادهایی را ترتیب می دهد که فرصت هایی را که اعضای کم جمعیت دیاسپورا در نمایندگی نشان می دهند برجسته می کند.

در سال 2019 ، Adeola هشتگ توییتر # BlackBritishIllustrator را محبوب کرد. این هشتگ بستری را برای خلاقیت و آفرینش بریتانیایی سیاه به دست آورد تا بتواند در معرض دید قرار گیرد و از آن بالا برود. در نوامبر 2020 ، او نامه ای سرگشاده نوشت که از رسانه ها خواست اعتبار تصویرگران را بگیرند. دیگر خلاقان انگلیسی مانند مالوری بلکمن ، پاتریس لارنس و کریس مولد آن را امضا کردند.

بیشتر در مورد روز کتابفروشی

Bookshop Day 2021 نه تنها کیف نسخه محدود آدئولا ، بلکه کتابفروشان و افراد دیگری نیز دارد که مصرف کنندگان را به حمایت از کتابفروشی محلی خود ترغیب می کنند. Waterstones ، Foyles و WHSmith برخی از خرده فروشانی هستند که در این کمپین که در سال 2016 راه اندازی شده است شرکت خواهند کرد.

ما بسیار هیجان زده هستیم که با Dapo Adeola برای کیسه نسخه محدود امسال همکاری کردیم. “اما بردوشاو ، رئیس ستاد انتخاباتی BA می گوید. “ما طرفداران زیادی برای کارهای او هستیم ، و طراحی پر جنب و جوش و کیف کاملاً خیره کننده است – من در حال حاضر می توانم آن رنگهای روشن را به تصویر بکشم که در روز کتابفروشی علاقه مندان به کتاب را تشویق می کنند!”

برای اطلاعات بیشتر در مورد روز کتابفروشی ، به اینجا نگاه کنید.


خواندن خوب …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>