یک مارک مراقبت از پوست صمیمی متعلق به زنان سیاه

بنیانگذاران برند مراقبت از پوست صمیمی شرط محصول برنده جایزه خود را “مراقبت از پوست برای آنجا پایین” نامگذاری کنید. ما با بنیانگذاران برند صحبت می کنیم

دست بالا – چه کسی از محصولات مراقبت از پوست صمیمی استفاده می کند؟ در مورد آن فکر کنید ما هر روز بدن خود را مرطوب می کنیم تا از برافروختگی جلوگیری کرده و درخششی سالم به رنگ های ملایم خود بدهیم. اما چند نفر از ما فکر می کنیم که همان نوع عشق و توجه را به پوست اطراف ناحیه صمیمی خود (ولو) بدهیم؟ شما ممکن است (یا نه) سعی کرده اید از نرم کننده ها یا شامپوها برای نرم کردن موهای شرمگاهی استفاده کنید ، اما مواد مورد استفاده در مراقبت از مو اغلب دارای PH بیش از حد برای پوست ظریف ولو شما هستند. و خواه لخت باشید و یا مو دارید ، موهای درون خود می توانند ناخوشایند و دردناک باشند و از بین بردن آنها دشوار است.

آنچه ما به آن نیاز داریم و هیچ کس تا به حال اختراع نکرده است (“مراقبت از پوست برای آن قسمت پایین”). وندی رز بری و یوجینا مارشال ، دو کارآفرین مستقر در LA با چالش روبرو شده اند و یک محصول مراقبت از پوست صمیمی را اختراع کرده اند که تمام pH مهم را حفظ می کند ، داخلی ها را می کشد ، با مشکلات برافروختگی مقابله می کند ، پوست را تغذیه می کند و موهای موجود را نرم می کند. به آن conditionerHer گفته می شود و اگر بررسی ها مورد پسند باشد ، به نظر می رسد که یک محافظ زیبایی است.

از چپ: اوژنیا مارشال و وندی رز بری
از خودتان برای ما بگویید – چگونه دو نفر با هم ملاقات کرده اید. آیا شما همیشه به مراقبت های صمیمی علاقه مند بوده اید؟

ما کارآفرینان ، مادران و برادران شاغل در LA هستیم. ما هر دو خواستار مشاغل تمام وقت هستیم و از بنیانگذاران یک محصول مراقبت از پوست صمیمی به نام conditionHER هستیم. ما پس از اینکه بارها و بارها در رویدادهای صنعت سرگرمی پررنگ به یکدیگر برخورد کردیم ، سالها خواهر دوست بوده ایم. وقتی ایده شرط بندی HER مطرح شد ، موضوعی بود که برای هر دوی ما امیدوار کننده بود! ما محصولات بهداشتی و سلامتی و مارک های زیبایی معتبر را دوست داریم ، بنابراین چیزی که می دانستیم این بود که این محصول باید یک محصول با کیفیت ، ایمن و موثر باشد.

چه عاملی باعث شد شما شرایط خود را شروع کنید؟

وندی ایده ساخت محصولات مراقبت از پوست صمیمی را هنگام سفر دختران در سال 2013 به ذهن خود رسانده است. هیچ چیز مانند نوشیدنی و صحبت های دختران برای به جریان انداختن مکالمات خنده دار وجود ندارد و وندی از خانم های پشت میز سوال داشت. او پرسید ، “آیا شما تا به حال از نرم کننده موهای معمولی خود در منطقه صمیمی خود ، به ویژه موهای عانه استفاده کرده اید؟” خنده شروع شد ، و اگرچه اکثر آنها این کار را نکردند ، در واقع یک زن و شوهر اعتراف کردند که این کار را انجام داده اند به امید اینکه نرم و نرم به میخانه ها اضافه کنند. این یک داستان بسیار خنده دار تر است که در واقع توسط وندی بیان می شود ، اما بگذارید فقط بگوییم که این گفتگو همان چیزی است که سالها تحقیق و ایجاد روابط را به وجود آورد که منجر به راه اندازی conditionHER در ژوئن سال 2019 می شود.

آیا جمع آوری بودجه آسان بود؟

به طور خاص ، بودجه ، حداقل به عنوان بنیانگذار زن غیرفنی ، ناامیدکننده بوده است. سهم دلار سرمایه گذاری خطرناک که به استارت آپ های تأسیس شده توسط یک زن یا گروهی از زنان سرازیر می شود در سال 2019 افزایش یافت و به 3.54 میلیارد دلار رسید ، یا 2.7٪ از کل سرمایه گذاری. ما بیشتر سرمایه گذارانی را انتخاب می کنیم که مرد هستند و محصول ما برای زنان ساخته شده است. برای آنها دشوار بود که علی رغم رشد سریع در بازار صمیمی پوست در سطح جهان ، شخصاً با نیازهای صمیمی زنان و رشد بالقوه برند ما ارتباط برقرار کنند. اگرچه ما یک فرمول انحصاری داریم و بیش از 30 سال تجربه مشترک در بازاریابی ، عملیات و امور مالی به عنوان بنیانگذاران داریم ، اما ما هنوز مجبور شدیم ایده را از مفهوم به واقعیت راه بیندازیم قبل از اینکه از سرمایه گذاران بالقوه دریافت کنیم.

چگونه از کرم استفاده می کنید؟

روزانه بعد از استحمام و خشک شدن ، کرم مرطوب کننده را به ناحیه بیکینی می مالید. در صورت وجود موها و در ناحیه ران ، می توانید مستقیماً روی موها بزنید.

مزایای اصلی استفاده از conditionHER چیست؟

مهمترین و مهمترین ، حفظ تعادل pH است. این ماده به طور خارق العاده ای بین ران ها از بین می رود تا تحریک پوست را از بین ببرد و پوست را به طور عمیق مرطوب می کند تا به مبارزه با داخلی ها کمک کند. اگر موها وجود داشته باشند ، مواد نیز نرم می شوند. ما پیشنهاد می کنیم برای تسکین تحریک نیز از conditionHER بعد از اپیلاسیون ، لیزر ، شکر یا اصلاح استفاده کنید.

آیا زنان سیاه پوست نیازهای ویژه ای برای مراقبت از پوست دارند یا این مارک تجاری برای انواع پوست و رنگ پوست است؟

این محصولی برای همه زنان است. با این حال ، زنان سیاه پوست معمولاً پس از اصلاح و اپیلاسیون به دلیل حالت حلقه ای موی شرمگاهی بیشتر دچار مشکلات موهای رشد کرده می شوند. موهای مجعد در معرض رشد مجدد در زیر پوست هستند ، که منجر به التهاب و تحریک در ناحیه ولو می شود ، که اغلب منجر به حضور ناخوشایند موهای داخل شده می شود.

چه چیزی شرط را منحصر به فرد می کند؟

conditionHER یک مشاغل متعلق به یک زن سیاه پوست است و کل تیم ما ، از جمله بیوشیمی دان ، طراح بسته بندی ، تیم بازاریابی و روزنامه نگار همه زنان هستند. فرمول ما بسیار باشکوه است و شامل موادی مانند کره شی ، بابونه آلمانی ، روغن زیتون و روغن پنبه است. زنان قدردانی می کنند که این محصول بدون بو است و کیفیت مرطوب کننده و بهبود دهنده فرمول بی نظیر است.

بزرگترین دستاورد HER تاکنون چه بوده است؟

با وجود همه دیوانگی های غیرمنتظره COVID و همه گیر ، ما در واقع در سال 2020 برنده های فروتنانه ای داشتیم! ما خود را دریافت کننده 100 ساعت خدمات بازاریابی توسط School House در نیویورک ، یک آژانس برجسته برندسازی زیبایی که متعهد به حمایت از مشاغل زیبایی و مراقبت از پوست متعلق به سیاه پوست بود ، یافتیم. ما میهمانان ایانلا وانزانت و تینا لیفورد بودیم عشق از راه دور پادکست سرانجام ، سازمان غیرانتفاعی Buy from a Black Woman ما را در نوامبر سال 2020 به عنوان “کسب و کار سال متعلق به زنان سیاه پوست” شناخت.

چه مارک هایی را به مارک های تازه تأسیس Black ارائه می دهید؟

به سازمان ها و گروه هایی بپیوندید که برای اعتلای اعتبار و تأمین منابع بنیانگذاران اختصاص داده شده اند. روابط مهم هستند و شما در سفر کارآفرینی به انواع مختلفی نیاز خواهید داشت. تحقیق خود را انجام دهید ، از درخواست کمک نترسید و از قاتلان رویایی دور باشید. سرانجام ، فشار را ادامه دهید ، به خصوص اگر مثل ما هستید که در کارهای تمام وقت کار می کنیم و به عنوان کارآفرینان شاغل ، برند خود را می سازیم.

آیا مشتری پسر دارید؟

بله ، ما واقعاً این کار را می کنیم! مردان کنجکاو شدند و شروع به قرض گرفتن شرایط همسر خود کردند تا بتواند از آن روی گردن و ناحیه ریش استفاده کند. آنها به سرعت متوجه تحریک آرام شده پس از اصلاح شدند و ما چندین DM و ایمیل از دوست دختر و همسر ناراضی دریافت کرده ایم که لوله خود را در کنار مرد خود در پیشخوان حمام LOL پیدا کرده اند! ما کرم ریش و گردن HIM داریم که در سال 2021 برای کمک به همه کمک می کند.

بعدی برای شرط HER چیست؟

ما از رشد جامعه خود و افزایش آگاهی از برند از طریق امضای خود هیجان زده ایم متقاعد کردن سلسله. ما آن را به عنوان یک سریال هفتگی در IG Live در بالای قفل همه گیر شروع کردیم و اکنون آماده گسترش دسترسی ما از طریق YouTube و سایر سیستم عامل های پخش از جمله پادکست هستیم. سال 2021 اولین محصول مردانه ما به بازار عرضه می شود و ما به دنبال کار بر روی یک ایده مستند با الهام از راه اندازی conditionHER هستیم.

مشتریان انگلستان از کجا می توانند شرط را پیدا کنند؟

ما به استثنای چند کشور که به دلیل COVD-19 نرخ نجومی دارند ، در اکثر نقاط به خارج از کشور حمل می کنیم. ما اغلب به انگلیس حمل می کنیم و به ویژه در لندن مشتریان بسیار پشتیبانی کننده ای داریم.
www.conditionher.com


مارک های بنیانگذار مشکی بیشتر …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>