10 سبک تابستانی آسان برای فرهای شل و قفل

Marla Roschelle Goins ، با آموزش های مفید از معلمان موی طبیعی سیاه ، 10 سبک آسان تابستان را برای فر و شل کردن به شما نشان می دهد

آه ، تابستان! زمان حمام در آفتاب و قدردانی از همه چیزهایی که طبیعت ارائه می دهد. و همه ما می خواهیم هنگام انجام این کار بهترین حالت را داشته باشیم و احساس کنیم ، اما ترجیحاً بدون دردسر زیاد! با این اوصاف ، در اینجا 10 سبک تابستانی آسان وجود دارد که می توانید فرهای شل و یا گشاد خود را استفاده کنید!

سبک اول: درخت خرما بی خیال

IamNaturallyShy آموزش درخت خرما

چه چیزی بیش از درخت خرما بهشت ​​را فریاد می زند؟ این سبک زیبا و بدون تنش را روی قفل های شروع کننده تکان دهید. شروع کنید با جمع کردن قفل ها در یک دم اسبی بالا و یک بار نوار لاستیکی را دور آن حلقه کنید. از پین های بابی برای محکم نگه داشتن قفل های افتاده استفاده کنید. نوار لاستیکی دیگری بردارید و آن را به وسط دم اسبی بپیچید تا بلند شود. انتهای آن را کرک کرده و مدل را با نخ ، مهره و جواهرات مو تزئین کنید. آموزش توسط IamNaturallyShy را ببینید.

سبک دو: عالی Afro

آموزش afro پنیر دورو

تابستان زمان خوبی برای تکان دادن آفریقای زیبای شماست بدون اینکه نگران خشک شدن هوا در زمستان باشید. روی موهای غیرکشیده ، یک مرطوب کننده بزنید و قسمت کوچکی را در امتداد محیط جلویی جدا کنید. مسطح را از یک طرف به طرف دیگر بچرخانید و بکشید تا مثل یک تاج بلند شود. بقیه موها را به صورت دلخواه کرک کرده و فرم دهید. Chizi Duru را ببینید که او را با یک خشک کن گرم کن گرم می کند.

سبک سه: Boom Pow Bang Bun

نان Buciie M با آموزش حاشیه ای

این سبک شیرین نان بلند سلطنتی را با حاشیه بد بو ترکیب می کند. قفل های بلند یا گره هایی را که به یک دم اسبی و شل جمع شده اند شروع کنید. با کشیدن مقداری قفل از بالای دم اسبی روی پیشانی خود ، یک حاشیه مصنوعی ایجاد کنید و طول اضافی را در پایه دم اسبی جمع کنید. طول اضافی را به بقیه دم اسبی ببندید تا حاشیه دست نخورده باقی بماند. سپس ، دم اسبی خود را به اطراف بپیچید تا یک نان درست شود و انتهای آن را زیر آن قرار دهید. شما می توانید این و شش سبک زیبا و زیبا دیگر توسط Buciie M را در اینجا پیدا کنید.

سبک چهارم: Mega Puffs

Bubs Bee آموزش پف های بالا

این پاف ها غیر قابل انکار لوکس هستند! با شروع یک قایقرانی یا شستشو ، موهای خود را از وسط تقسیم کرده و هر قسمت را مرطوب کنید. موها را به آرامی بکشید تا کشیده شوند. با استفاده از یک برس نرم و نرم موی محیط را نرم کنید و از یک بند مو برای محکم کردن هر طرف آن استفاده کنید. در صورت تمایل کنترل لبه و روسری را مرتب کنید تا لبه ها مرتب شود. آموزش Bubs Bee را بررسی کنید.

سبک پنجم: ساید هاوک Freeform

آموزش Mayowa’s Worldform free-hawk

این شاهین جانبی قفل های شکل آزاد را به بعد خلاق دیگری می رساند. قفل ها را به یک طرف جمع کرده و با بند مو محکم کنید. سبک خود را به همان اندازه که می خواهید با گیره های مو ، نخ و جواهرات تزئین کنید. این آخرین مدل از چهار مدل موی این آموزش توسط Mayowa’s World است.

سبک شش: پیچش های 10 دقیقه ای و پف کردن

آموزش آدانا مادوکه پیچ و تاب می زند

این سبک سریع پف بسیار زیبا است! یک مربع را در مرکز جلوی موهای خود جدا کرده و باقیمانده موها را به صورت یک پف کم جمع کنید. قسمت جلو را به چهار ربع تقسیم کنید ، پایه ها را با لاستیک بچرخانید و آنها را بچرخانید. از پشت دو چرخش روی هم رد کرده و آنها را درون پف کنید. تزئین با جواهرات مو. آموزش آدانا مادوکه را مشاهده کنید.

سبک هفتم: قفل های Pin-Less Pinup

آموزش pin locks باربی جنگل

این نگاه پرنعمت دوست داشتنی بی انتها است. قفل های نازک تری را در حدود 17 پیچ دو رشته ای قرار دهید. قفسه های ضخیم تر نیازی به پیچ خوردگی ندارند. هر محل را بچرخانید یا به دور سر بچرخانید و انتهای آن را زیر دیگران قرار دهید. این سبک به شکل هاله در می آید اما برای قرار دادن هر مکان هیچ قانونی وجود ندارد. عبور از روی آنها بر روی یکدیگر سبک پیچیده تری ایجاد می کند. مشاهده آموزش Jungle Barbie.

سبک هشتم: Fly Flat Twists

آموزش ساخت نان های تخت Candice Jones

چرا این نان های ناز پیچ و تاب خورده را در میان کالاهای اصلی تابستان خود قرار ندهید؟ با شروع موهای کشیده ، موهای خود را از وسط تقسیم کنید و هر طرف را صاف بچرخانید. هر پیچ را چند بار در قسمت پشت خود ببندید و موها را از حلقه آخر تا حدی بکشید تا یک نان درست کنید. در صورت تمایل ، تکه کوچکی از مو را جلوی هر گوش بیرون بیاورید. جواهرات مو اختیاری است. این سبک شماره 3 از شش در این آموزش توسط Candice Jones است.

سبک نه: مون زیبا Mohawk

TheRealKylaB موهوک خوب آموزش

این سبک بر روی قفل های خواهر سنگ می زند اما در موهای سست یا سایر قفل ها نیز خیره کننده است. موها را به سه قسمت افقی خمیده تقسیم کنید و هر قسمت را به صورت یک نان ببندید. به همین سادگی! این آخرین سبکی است که TheRealKylaB در این آموزش به اشتراک می گذارد.

سبک دهم: جالب و خنک

OnlyOneJess پیچ – پیچیدنبیرون آموزش

یک بخش متقاطع متقاطع ، این پیچ و تاب جنجالی را خیره می کند! یک مربع را در مرکز بالا جدا کنید. رطوبت و دو رشته بقیه موها را برای پیچ خوردگی بپیچانید. قسمت بالایی را به دو ردیف سه جعبه ای تقسیم کنید ، هر جعبه را با یک نوار لاستیکی در پایه ببندید و آنها را بچرخانید. پیچ و تاب جلو را به سمت پیچ وسط عقب بکشید و آنها را به هم بپیچید. پیچ های جلویی – بیرونی را به صورت مورب به پشت و پیچ های بیرونی عبور دهید و آنها را بهم بپیچید. وقتی خشک شد ، پیچ و تابهای پشت و پهلو را باز کنید. نوارهای لاستیکی را با جواهرات مو تزئین کنید. آموزش آموزش OnlyOneJess را مشاهده کنید.

ما می خواهیم بدانیم چه فکر می کنید! آیا قفل مو دارید یا موهای طبیعی شل دارید؟ آیا سبک خاصی پیدا کردید که تابستان امسال امتحان کنید؟ به ما در کامنت ها اطلاع دهید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>