3 ابزار عجیب و غریب موی قدیمی من فقط به لطف نمایشگاه مو SFO کشف کردم

ابزارهای عجیب و غریب و شگفت انگیز موی پرنعمت بسیار زیادی وجود دارد که به منظور زیبا سازی اختراع شده اند. در اینجا 3 مورد وجود دارد که اخیراً به لطف نمایشگاه مدل مویی که در حال حاضر در موزه SFO در فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو مشاهده می شود ، کشف کرده ام.

نمایشگاه مدل مو با مجوز از موزه SFO

شامپو آبجو

البته کسی این را درست کرده است … من دستور العمل های زیبایی خانگی را دیده ام که شامل آبجو به عنوان لوسیون تنظیم کننده است. بنابراین من تعجب نمی کنم که کسی شامپوی آبجو درست کرده باشد.

بطری شامپوی آبجو با زیبایی توسط موزه SFO ارائه شده است

اسپری گیسوی مصنوعی Eva Gabor

من چیز زیادی در مورد کلاه گیس ها نمی دانم. من همیشه دوست داشتم با یک کلاه گیس ساز تئاتر کارورزی کنم. سبک های کلاه گیس وجود دارد که من در اینستاگرام دنبال می کنم و در فیلم های دوره ای و سریال های جریانی کار می کنند که فقط جادوگران ذهن من هستند.

اسپری گیسوی مصنوعی Eva Gabor با مجوز از موزه SFO

با تشکر از این نمایشگاه ، من اکنون می دانم که اسپری مخصوص مو برای کلاه گیس وجود دارد ، زیرا اسپری مو به طور منظم می تواند مواد مصنوعی را خشک کرده و حتی باعث خراب شدن آنها شود! بله

و کلاه گیس های اوا گابور امروز نیز برای خرید موجود است. آنها اکنون با نام گابور کلاه گیس نامیده می شوند.

اوا گابور


آینه مدل مو C-Bak Viewer

من سعی کردم به صورت آنلاین C-Bak Viewer را جستجو کنم. جستجو هیچ چیز به ارمغان نیاورد. چیزی نبوغ انگیز و احمقانه در مورد این ابزار پرنعمت مو وجود دارد. من عاشق این هستم که زنی که در تبلیغات است یک ترکیب زنبور عسل / پیچ و تاب فرانسه دارد.

C-Bak Viewer با مجوز از موزه SFO

اما بسیاری از ما به شدت دوست داریم که هنگام آرایش موهای خود بتوانیم پشت سر خود را ببینیم. من خوش شانس هستم که سرویس بهداشتی من راه اندازی شده است که می توانم از یکی از آن آینه های بازوی هتل استفاده کنم.

من در فکر خرید این آینه گردن بدون دست برای تعطیلات و Viva بوده ام. دارای 5 ستاره بررسی است. این من را به یاد آینه ای می اندازد که جینی در صحنه شانزده شمع در اتاق خواب خود به کار می برد ، جایی که به سامانتا می گوید که نابالغ و خودخواه است.

نمی دانم امروز چه چیزی در قفسه زیبایی وجود دارد که 50 سال دیگر در نمایشگاه موزه قرار دارد؟ Bumpit؟ Invisibobble؟ هک ، شاید حتی Roll & Go! هاها

نمایشگاه ابزارهای عالی مو در فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو در ترمینال 1 عزیمت – سطح 2 تا 22 آگوست 2021 واقع شده است. برخی دیگر از موارد عالی که بخشی از نمایشگاه هستند را می توانید در وب سایت آنها مشاهده کنید.

نمایشگاه مدل مو با مجوز از موزه SFO ارائه شده است

بیشتر موارد نمایشگاه از سالن زیبایی و حباب جف هافلر واقع در 61855 29 Palms Hwy در Joshua Tree ، کالیفرنیا تهیه شده است. نمی توانید به پالم اسپرینگ بروید تا مجموعه خود را ببینید. او یک دسته عکس از همه ابزارهای زیبایی زیبا در مجموعه دارد. برخی از نمایشگاه نیز از میکی مک گوان ، بایگانی موزه ناشناخته و بسته های A’Lelia بود.

موزه SFO ، بخشی از فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو ، یک سازمان فرهنگی است که توسط اتحاد موزه های آمریکا معتبر شناخته شده است. موزه یک برنامه چند وجهی است که دارای نمایشگاه های چرخشی با موضوعات متنوع و مناطق بازی تعاملی است که در سراسر ترمینال ها به نمایش در می آیند. مأموریت موزه SFO لذت بردن ، تعامل و الهام بخشیدن به مخاطبان جهانی با برنامه نویسی در طیف گسترده ای از موضوعات است. جمع آوری ، حفظ ، تفسیر و اشتراک تاریخچه هواپیمایی تجاری ؛ و برای غنی سازی تجربه عمومی در فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>