3 چیز خنده دار که در مجلات زیبایی Vintage خود دیدم

من مجلات زیبایی بسیار زیادی دارم. آنها برای من شادی آورند و همچنین باعث می شوند گاهی اوقات بخندم.

شرکت های زیبایی تعدادی ساخته اند انتخاب های جالب با تبلیغات مجله آنها. اگر تماشای بازگشت Madmen هنگام پخش AMC را مشاهده کردید ، برخی از ریشه های این تبلیغات عجیب زیبایی را دیدید ، حتی از ذهن زنان در تبلیغات ناشی می شود.

این تبلیغات ادعاهای زیبایی کاذب ، زیر پوستی زن ستیزانه و صرفاً ایده های دیوانه کننده ای برای جلب توجه زنان به محصولاتشان داشته است.

“اگر فقط خود را جذابتر کنید ، تمام مشکلات شما از بین می رود.”

یک موضوع بسیار رایج در تبلیغات محصولات زیبایی این بود که شما ممکن است مشکل داشته باشید ، زیرا به اندازه کافی زیبا نیستید. من فقط می خوام اون یکی برای مدتی دم بکشه

در این تبلیغات از یک مجله 1960 Seventeen ، پیام به صورت روز با عکس روشن می شود. شما با دوست پسر خود مشکل دارید. شما بچه ها خیلی می جنگید او نگران به نظر می رسد. تو ناراحت هستی. چه درامی می تواند باشد؟

خوب ، ادامه مطلب را بخوانید و خواهید فهمید که مشکل می تواند پوست بد شما باشد. این شستشوی صورت را بخرید. اگر فقط زیباتر باشید ، رابطه شما چندان سنگین نخواهد بود. من مطمئن هستم که هیچ ارتباطی با این واقعیت ندارد که شما 2 نوجوان هورمونی هستید و چیزی در مورد مدیریت رابطه نمی دانید.

شیطان در تبلیغات

من بحث کردم که آیا می خواهم کلمه شیطان را در عنوانی در این وبلاگ قرار دهم یا نه. چه نوع ترافیک عجیب و غریب SEO منجر به آن می شود؟ بعد فکر کردم ، این یک پست وبلاگی در مورد عجیب است ، پس بیایید ببینیم کجا می رود.

او قرمز است. او آن رنگ پاپ را دارد که توجه شما را جلب می کند. از سین و شیطان سالها برای کپی تبلیغاتی خاموش و روشن استفاده می شد. این تبلیغات گریم قدیمی از دهه 1950 حدود اواخر عصر این پیام در تبلیغات بود.

در تبلیغات رژ لب Cutex Stay Fast اشاره ای به شیطان یا شیطان نشده است. این فقط القا می کند که مایل به استفاده از محصولشان چیزی گناهکارانه است.

در نسخه ، “Stay Fast ساعت های طولانی تری باقی می ماند! بعد از خوردن غذا ، سیگار کشیدن ، حتی بوسیدن همچنان در خواب بمانید! ” آنها تمام گناهان زن را همان جا پوشاندند.

لزرش های خوب

بنابراین … این یک صندلی است. می لرزد. شما در آن می نشینید در حالی که آرایشگر موهای شما را می برد. صندلی ساز می گوید که به شما کمک می کند تا شکل خود را کاهش دهید. از نظر تئوری ، برای این سرویس money مبلغ بیشتری در سالن پرداخت خواهید کرد. فکر نمی کنم دیگر لازم باشد بگویم. در مادمن ، محصولی وجود داشت که آنها سعی داشتند آن را بفروشند به نام Relax-a-sizer. این ممکن است مشابه باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>