3reeMums تجربیات خود را در پادکست جدید به اشتراک می گذارند

3reeMums – سه نفری از زنان (و مادران) که به شکلی مد روز گرد هم آمده اند قرار است اولین پادکست و کانال YouTube خود را در این ماه راه اندازی کنند

3reeMoms. عکاسی توسط Relm Photography

ناتالی ، آنته و شارلین این سه نفر هستند که 3reeMoms را تشکیل می دهند. آنها سه مادر هستند ، که اشتیاق آنها برای به اشتراک گذاشتن مادر بودن از طریق یک لنز غیرقضاوت ، با اصالت متحد شده است. تحت تأثیر مد و سبک ، با درسهایی که از اشتباهات گرفته شده و در بسیاری از لحظات پیروزمندانه زندگی تقویت شده است. آنها امیدوارند که همه اینها و موارد دیگر را به پادکست خود بیاورند.
شارلین و ناتالی خواهر هستند و ناتالی با برادر آنته ازدواج کرده و آنته را خواهر شوهر خود کرده است. (آیا شما نگه دارید؟). سه گانه گره خورده عاشق زندگی هستند ، عاشق خندیدن هستند و می خواهند شما را به یک کانال کانال جدید خود برسانند.

زنان پشت 3reeMums

از چپ به راست: شارلین-مونیک ، آنتیا پاول و ناتالی رودنی-پاول. عکاسی توسط Relm Photography
ناتالی رودنی-پاول

ناتالی با بیش از 19 سال تجربه در صنعت ، آرایشگر اصلی مو است (شاید اخیراً در مجله Black Beauty & Hair حضور داشته باشد) او همسر و مادر دو فرزند است و بنیانگذار سالن Camberwell MO ISO است (مرا از درون من بیرون). او به طور مترادف با “MO ISO Taper” معروف است که یک مو کوتاه کوتاه است که توسط افراد مشهوری مانند ، کهربا رایلی استفاده می شود (خوشحالم) و کارن گیبسون MBE. او با مجله Hello کار کرده و با Skoda همکاری کرده است.

آنتیا پاول

آنته در حال حاضر مادر سه فرزند تمام وقت با 15 سال مدیریت خرده فروشی منابع انسانی ارشد و تجربه تجارت بصری در صنعت مد برای مارک های معروف خیابان مانند H&M است. علاوه بر این او یک مدیر پروژه ، مجری برنامه موفق است که با ESPN و SKY Sports درگیر تولید شده است.

شارلین-مونیک

شارلین همسر و مادر یک فرزند است. او یک خواننده / ترانه سرا برنده جایزه است که موسیقی وی بیش از یک میلیون جریان جلب کرده است و قرار است در ماه نوامبر با آیکون پاپ انگلستان گابریل تور برود. وی همچنین یکی از اعضای گروه کر مشهور مشهور در جهان است که برای بازی در عروسی سلطنتی پرنس هری و مگان مارکل در سال 2018 شناخته شده است.

مادری تنها یکی از عناصر بسیاری است که آنها را متحد می کند اما توانایی درخشش فردی و اصیل آنهاست که توجه شما را به خود جلب می کند. هیچ موضوعی وجود ندارد که محدودیت داشته باشد و ارتباط بین آنها در هر کلمه ای که می گویند احساس شود. پادکست 29 آوریل راه اندازی می شود.


جامعه و فرهنگ بیشتر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>