7 مدل موی مختلف کاملاً فقط در 1 مدل

تصور کنید که 7 مدل موی مختلف پرنعمت را در یک نشستن روی خودتان امتحان کنید تا فقط ببینید کدام یک چاپلوسانه ترین است. به نظر دلهره آور است ، نه؟ نیازی نیست که باشد.

بسیاری از مدل های موی زیبا در سراسر اینترنت وجود دارد که توجه شما را به خود جلب کرده و شما را به تلاش وسوسه می کند. اما آیا برای شما مناسب است؟ مدل اینستاگرام ممکن است در آن مدل مو بسیار زیبا به نظر برسد ، اما آیا این به نظر شما می آید؟

مدل موی پرنعمت را به حالت نشسته و خشک اجرا کنید

اجرای خشک همیشه اولین قدم من قبل از شروع هر سبکی است. در مقاله موی “شما تنها” در سال 1947 که در این پست وبلاگ ارائه شده است ، روند خشک آنها کمی پیچیده تر به نظر می رسد ، اما هنوز یک آزمایش برای تجزیه و تحلیل شکل ظاهری این مدل خاص با تغییرات کوچک در شکل و تقسیم ها است.

وقتی اجرای خشک خود را انجام می دهید ، موها را به روش های مختلف تقسیم کنید. با حجم در خط مو یا در کنار یا پشت بازی کنید. هنگامی که از همه جوانب به مدل مو نگاه می کنید ، از چند گیره پیچ سنجاق یا سنجاق بابی استفاده کنید تا یک شکلک اساسی را در محل خود نگه دارید.

شاید دوست داشته باشید: روش هایی برای حالت دادن به موهای دهه 40 با شانه های کناری

آیا سایه یا بافت صورت شما را چاپلوس می کند یا آن را به سمت پایین می کشد؟ آیا بهترین قسمت های صورت شما را برجسته می کند یا از آنها دور می شود؟ این دویدن خشک ، یک تن از مواردی را که باید شروع کنید نشان می دهد تا به هدف نهایی خود برسید ، یعنی مدل مویی که مناسب شما و شما باشد ، نه یک مدل اینستاگرام.

زن باید مدل مو بپوشد. مدل مو نباید زن را بپوشد.چگونه موهایم را جدا کنم؟

موهای خود را به روش های مختلفی که سعی در خشک دویدن دارید تقسیم کنید. همانطور که در این شبکه از مقاله مجله مشاهده می کنید ، تقسیم موهای مدل در چندین مکان مختلف واقعاً باعث تغییر شکل مدل مو و صورت او می شود.

موها را تجزیه و تحلیل کنید ، نه صورت خود را

همه ما از چهره خود ناامنی داریم. وقت آن نیست که خودتان را جدا کنید. اگر فکر می کنید چیزی خیلی بزرگ یا خیلی کوچک یا خیلی پهن یا خیلی باریک است ، این فرصت تعادل این ویژگی با مدل مو است.

و ناامنی های خود را در مورد پیشانی خود خالی کنید. بله ، اگر موهای شما به صورت دم اسبی به سمت عقب کشیده شود ، شکل پیشانی شما تنها چیزی است که مردم می بینند. اما اگر موهای شما به صورت موجی زیبا ساخته شده و در اطراف خط موهای شما حلقه ای حلقه زده باشد ، هیچ کس به پیشانی شما نگاه نمی کند. آنها فقط به مدل موهای پرنعمت دوست داشتنی شما نگاه می کنند.

حالا شروع کنید و با آن سرگرم شوید!
بر روی انتشار مجله کلیک راست کنید تا نسخه کامل مقاله کامل را برای خود بارگیری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>