Afro Hair در برنامه درسی برای دانشجویان آرایشگری

به همه دانشجویان آرایشگری آموزش داده می شود که موهای زائد را اصلاح و اصلاح کنند

شورای زیبایی انگلیس با استقبال از استانداردهای جدید آرایشگری که موهای سر را در دستور کار برنامه های درسی قرار می دهد تا نیازهای جامعه متنوع انگلستان را برآورده سازد

در بررسی اخیر استانداردهای ملی شغلی (NOS) برای آرایشگری ، آفریقا و موی بافت شده در تمام مدل های مو در یک استاندارد برش و یکدست قرار گرفته است.

شکاف در دانش حرفه ای و خدمات آرایشگری

بسیاری از مدارک فعلی هیچ شرط اجباری برای دانشجویانی که در آرایشگاه تحصیل می کنند لازم نیست که در زمینه برش و حالت دادن به موها و بافت های مویی آموزش ببینند. این امر باعث ایجاد شکاف قابل توجهی در دانش حرفه ای و خدمات آرایشگری می شود و این آمار جمعیتی را تا حد زیادی بدون آب نگه می دارد. استانداردهای ملی شغلی جدید (NOS) برای آرایشگری که در ژوئن منتشر شد اکنون “پاسخگوی نیازهای جامعه متنوع انگلستان در یک استاندارد” است. NOS فقط اولین مرحله در این تغییر دیرهنگام است ، مرحله بعدی اعطای جایزه به سازمان ها (AO) برای بررسی صلاحیت آنها و همسویی محتوای برنامه درسی با NOS فراگیر جدید است.

شورای زیبایی انگلیس برای تغییر فشار می آورد

شورای زیبایی انگلیس ، در کنار سایر ارگانهای حرفه ای آرایشگری ، در فشار برای ایجاد تغییر نقش مهمی داشته است. دو سال پیش ، این یک گروه ویژه در همکاری با اداره صنعت زیبایی و زیبایی مو (حبیا) برای پشتیبانی از استانداردهای ملی تجدید نظر شده در کار ، که استانداردهای عملی شناخته شده ملی برای نقش شغلی و اساس بسیاری از شایستگی ها را در سراسر انگلستان تشکیل می دهد ، ایجاد کرد. .

هلنا گرزسک ، مدیر عامل شورای زیبایی انگلیس ، در مورد استانداردهای جدید اظهار داشت: او خوشحال است که سرانجام NOS جدید برای آرایشگری انواع موها از جمله موج دار ، موج دار و منجمد را در یک استاندارد قرار می دهد.

صنعت آرایشگری فراگیر

هلنا اضافه می کند: “ما عقیده هابیا را داریم كه صنعت مو و زیبایی می تواند و باید واقعاً فراگیر باشد ، اما تاكنون ، ده ها هزار آرایشگر فاقد صلاحیت در برش و حالت دادن به موهای فرسوده و بافتنی هستند. ما از زمانی که در سال 2018 راه اندازی کرده ایم ، از صنعت و هابیا پشتیبانی کرده ایم تا استانداردها طیف متنوعی از انواع مو و بافت مشتریان را در بخش های زیبایی و زیبایی مو منعکس و نشان دهند. هدف ما تقویت و تجلیل از صدای همه جوامعی است که این صنعت برای اطمینان از اینکه هر یک از ما با صنعت زیبایی درگیر شده ، احساس شنیده ، ارزش و هیجان کرده ایم. ما به طور طبیعی خوشحالیم که اکنون استانداردهای جدید تصویب شده است. “

استانداردهای NOS توسط کارفرمایان به روز شده است تا اطمینان حاصل شود که منعکس کننده پیشرفتهای فنی فعلی و پاسخگوی نیازهای جامعه متنوع انگلستان است. آنها فقط مخصوص آرایشگری نیستند – آنها زیبایی درمانی ، ناخن ، زیبایی ، سلامتی و درمان های جامع را پوشش می دهند – و اکنون می توانند به عنوان پایه بسیاری از مدارک بخشی که آموزش داده می شود ، مورد استفاده قرار گیرند. تغییرات اصلی شامل تمرکز بر اطمینان از سالن ها ، مرکز آبگرم ، درمانگران و آرایشگران از نظر نژاد ، جنسیت ، شرایط جسمی و روحی ، نگاه به فرد به جای هویت ، رویکردی فراگیر در مورد افرادی که با آنها رفتار می کنند و نحوه برخورد آنها است. .

آفریقا و موهای ساخته شده در حال حاضر ، با انواع مختلف مو ، در یک استاندارد عملی ملی جاسازی شده و رفتن به جلو فقط بخشی از آنچه آرایشگران انجام می دهند خواهد بود.

جوان اسکات ، رئیس هابیا

جوآن اسکات ، رئیس هابیا می گوید: “تغییر در استانداردها فقط در مورد مو نیست – بلکه در مورد داشتن دانش برای درمان کسی است که از در عبور می کند چه در مورد زندگی ، ناتوانی یا مدل مو. اما برش و حالت دادن به انواع مختلف مو از موارد اساسی در این بررسی بود. آفریقا و موهای ساخته شده در حال حاضر ، با انواع مختلف مو ، در یک استاندارد عملی ملی جاسازی شده و رفتن به جلو فقط بخشی از آنچه آرایشگران انجام می دهند خواهد بود. مرحله بعدی این است که سازمان های اعطا کننده جایزه آن باتوم را برداشته و در کلیه مدارک خود قرار دهند. “


تجارت سالن

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>