Blue Tit London متخصص Afro و بافت مو را منصوب می کند

گروه سالن Blue Tit London ، شارلی باچر را به عنوان مربی و متخصص جدید مو و بافتنی خود معرفی می کنند

شارلی بوچر

Blue Tit London: مجموعه ای از آرایشگاه های مو برای افراد آگاه پایدار ، شارلی بوچر ، مربی و متخصص جدید مو و بافت موی خود را معرفی کرده است.

با 15 سال فعالیت در صنعت مو ، شارلی به تیم در حال رشد Blue Tit ملحق می شود تا آموزش برنامه های آموزش بافت های آفریقایی و بافت های مخلوط را در سالن های آموزشی آموزش مجموعه ها انجام دهد.

شارلی در زمینه ایجاد یک دوره کامل در زمینه موهای دارای بافت با هدف تدریس به تمام اعضای تیم Blue Tit در تمام 10 سالن ، و همچنین آوردن ماژول های اجباری در اطراف آفریقا و موهای بافت در آکادمی معتبر Blue Tit پیشرو خواهد بود.

تمایل زنجیره سالن برای ایجاد تغییرات دائمی در صنعت جمعی و گسترده تر ، همراه با عدم آگاهی و آموزش در دسترس برای موهای دارای بافت و آفریقا ، همان چیزی است که شارلی را به همکاری با گروه سالن های پایدار جلب کرد.

او در دسامبر سال 2020 به تیم Blue Tit پیوست و در سالن Brixton با تیم مستقر در آنجا کار می کرد تا با جو و جو آشنا شود و با مشتریان Blue Tit آشنا شود.

شارلی با مدرک تحصیلات تحت کمربند خود ، 15 سال گذشته را صرف رشد دانش و تجربیات خود در صنعت مو ، هم در سطح ملی و هم در سطح بین المللی کرده است. وی اخیراً گواهینامه مدیریت درجه رنگ خود را به پایان رسانده و به عنوان بخشی از نقش قبلی خود در تیم هنری عضویت داشته است.

فضای داخلی سالن Blue Tit Dalston

شارلی بوچر ، مربی Afro & Textured Hair در Blue Tit ، اظهار نظر کرد:
“شروع نقش جدید من در Blue Tit به عنوان یک مربی به من اجازه می دهد تا هر دو علاقه خود را درگیر کنم. مو و آموزش من مشتاقانه منتظرم که آموزش موهای بافت آفریقایی و مخلوط را در برنامه آموزش Blue Tit دنبال کنم. عدم آگاهی و آموزش موجود برای این نوع موهای خاص در گروه های اصلی سالن های بدن و تمایل متقابل برای ایجاد تغییر ، چیزی است که من را به سمت برند Blue Tit جذب کرد. من از اینکه بخشی از این سفر هستم بسیار هیجان زده ام! “

مت گبی ، مدیر Blue Tit London می گوید:
“ما خوشحالیم که از شارلی به تیم Blue Tit خوش آمدید ، برنامه آموزش Afro و Textured Hair خود را در این تجارت هدایت و رهبری می کنیم و کل تیم 120 سبک ما را آموزش می دهیم.

ما متعهد هستیم که خدمات Afro و Textured Hair را در 10 سالن خود ارائه دهیم و برای کلیه آرایشگران – چه جدید و چه موجود – برای تکمیل برنامه آموزشی اجرا شده توسط شارلی اجباری کنیم. “


آرایشگاه های آفرو در رادار ما

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>