NHBF نگرانی در مورد فوتبالیست های کاملاً تمیز را نشان می دهد

اصلاحات بی عیب فوتبالیست ها باعث افکار عمومی و NHBF شده است که آیا آنها قوانین قفل را نقض می کنند؟

نگرانی روزافزون از طرف صنعت آرایشگری و مردم در مورد تعداد فوتبالیست های حرفه ای که موهایشان را بی عیب و نقص ورزش می کنند افزایش یافته است و بنابراین NHBF (فدراسیون ملی زیبایی و زیبایی مو) این موضوع را با انجمن فوتبالیست های حرفه ای ، لیگ فوتبال انگلیس ، لیگ برتر مطرح کرده است و اتحادیه فوتبال.

طی هفته گذشته ، مردم با NHBF تماس گرفته اند و این نگرانی خود را از اینكه به نظر می رسد بازیکنان حرفه ای فوتبال ، علی رغم تعطیل اجباری آرایشگاه ها و آرایشگاه ها ، موهایشان را تازه اصلاح كرده اند ، مطرح كردند.

ریچارد لمبرت ، مدیر اجرایی NHBF می گوید ، “البته ، ما متوجه می شویم که برخی از بازیکنان ممکن است موهای خود را بریده باشند یا توسط شخصی در حباب خود آنها را کوتاه کرده باشند ، اما به نظر می رسد که این تصور رو به رشد است که آنها باید داشته باشند آگاهانه قوانین را زیر پا گذاشت. “

در نامه ای سرگشاده به هر یک از سازمان های حرفه ای فوتبال ، NHBF از آنها خواسته است تا به بازیکنان یادآوری کنند که مقررات فعلی به این معنی است که در حال حاضر آرایشگران و آرایشگران مو ، اعم از محل یا آزاد ، مجاز به ارائه خدمات نیستند.

ریچارد ادامه می دهد ، “آرایشگران و آرایشگران وظیفه دارند قوانین را رعایت كنند ، و وظیفه ما این است كه مطمئن شویم كه آنها معنی آن را می فهمند. هیچ گونه معافیتی برای ورزشکاران وجود ندارد ، بنابراین وقتی عموم مردم افرادی را می بینند که گمان می کنند قوانین در مورد آنها اعمال نمی شود ، واقعاً عصبی بهم می خورد. در حالی که کل کشور با ادامه بیماری همه گیر دست و پنجه نرم می کند ، مهم این است که افراد در معرض دید مردم نسبت به این نیاز حساس باشند که نشان دهند همه ما نقش خود را بازی می کنیم.

همچنین تأکید بر استدلال مربوط به خود آیین نامه ، یعنی کاهش خطر انتقال COVID-19 و در نهایت نجات جان انسانها ، بسیار مهم است. با نگاهی ویژه به فوتبال ، هر بار که بازیکن قوانین را زیر پا می گذارد و موی خود را کوتاه می کند ، خطر ابتلا به بیماری و انتقال آن را افزایش می دهد ، که به نوبه خود بقیه اعضای تیم و کارکنان تیم را در معرض خطر قرار می دهد. همانطور که دیدیم ، این می تواند منجر به لغو مسابقات ، فشار بر سایر باشگاه ها و حتی رقابت گسترده تر شود. “

کسانی که خدمات خود را به عنوان بخشی از بخشهایی که باز هستند ، با ظرفیت حرفه ای ارائه می دهند می توانند به فعالیت خود ادامه دهند. به عنوان مثال ، میکاپ آرتیست ها در تولید فیلم و تلویزیون و سکانس های مد. با این حال ، این سرویس ها را نمی توان در محل مورد نیاز برای بستن انجام داد.


زندگی در حین قفل کردن

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>