Olaplex No.8 در Sally Beauty UK راه اندازی می شود و ما هیجان زده ایم!

ماسک رطوبت جدید Olaplex No.8 Bond Intense Moisture به بهبود رشته های شکننده در عرض 10 دقیقه کمک خواهد کرد. ما با Olaplex به گفتگو نشستیم تا در مورد گسترش دامنه آنها صحبت کنیم

روزهای خوش مو با راه اندازی ماسک Olaplex No. 8 Bond Intense Moisture Moisture (26 پوند) دوباره اینجا هستند. ماسک موی چند فایده برای افزودن رطوبت ، بدن و درخشش به انواع موها ، از جمله فر و موی مناسب است. با استفاده از فن آوری معروف ساخت پیوند Olaplex ، شما می توانید در عرض 10 دقیقه حتی شکننده ترین رشته ها را تقویت و ترمیم کنید ، این امر را برای موهایی که در حین قفل شدن رنج می برند ، ضروری می کند.

برای استفاده ، کافی است ماسک را از طول میانی تا انتهای آن به مدت ده دقیقه روی موهای مرطوب قرار دهید ، سپس آن را بشویید.

ما با Olaplex به گفتگو نشستیم تا در مورد جدیدترین موارد اضافه شده به خانواده و اینکه آنها از آخرین صحبت ما در حال انجام چه کاری بوده اند صحبت کنیم …

ما در سال 2018 که فقط یک سالن درمانی بود ، یک بررسی و آزمایش شده از Olaplex ارائه دادیم. چگونه برند از آن زمان توسعه یافته است؟

از آنجا که Olaplex را معرفی کردید ، ما رژیم موی خود را در خانه راه اندازی کردیم که یک عنصر حیاتی برای موهای سالم است. محصول خانگی ما در سال 2014 با N ° .3 اصلاح کننده مو شروع شد.

آیا می توانید به ما یادآوری کنید که چرا Olaplex چنین تغییر دهنده بازی بوده است؟

فناوری اختراع شده Olaplex باعث ترمیم و بازگرداندن پیوندهای دی سولفید به صورت داخلی مو می شود و در نتیجه موهای محکم تری ایجاد می شود ، سالم تر ، نرم تر و قابل کنترل تر هستند.

محدوده اکنون از چه مواردی تشکیل شده است؟

خانواده اولپلکس

N ° .8 ماسک رطوبت شدید باند! این ماسک در آوریل سال 2021 راه اندازی شد. (از آخرین مقاله شما ، ما N ° .0 را شروع می کنیم که یک آغازگر برای N ° .3 است تا حداکثر تعمیر را به شما ارائه دهد ؛ N ° .4 و N ° .5 ، که نگهداری پیوند ما شامپو و نرم کننده ؛ N ° .6 نرم کننده پیوند ما که یک کرم مرطوب کننده مرطوب کننده است و N ° .7 روغن پیوند دهنده ما که یک روغن فوق سبک است و محافظت از حرارت کلی تا 450 درجه را فراهم می کند. همه محصولات ما حاوی ماده ثبت اختراع شده ما است که پیوندهای دی سولفید شما را بازسازی و دوباره از بین می برد).

آیا اولپلکس برای انواع موها از جمله موهای فر و موج دار خوب است؟

کاملا! اولپلکس برای انواع موها به خصوص فرها مناسب است.

کدام یک از درمان های اولپلکس برای موهای زائد مناسب هستند و چرا؟

با هم استفاده می شود N ° .0 درمان ساختمان پیوند فشرده و N ° .3 نرم کننده مو به تقویت موهای زائد کمک می کند

موهای بافتی در واقع پیوندهای دی سولفید بیشتری دارند و با این توانایی Olaplex فراهم می شود که بیشتر از آنهایی که بافت غیر بافت دارند ، آن پیوندها را تقویت و دوباره پیوند دهد ، بنابراین مزیت موهای فر استثنایی است.

با استفاده از Olaplex فرها بیشتر تعریف و قویتر می شوند. اگرچه همه محصولات ما با موهای بافت بسیار عالی کار می کنند ، مواردی وجود دارد که باید در هر رژیم موی فرفری اساسی باشد: N ° .0 درمان ساختمان پیوند فشرده و N ° .3 Hair Perfector ، دو مرحله ای ما ، درمان جبران خانگی ، پایه ای برای فرهای سالم ، قوی و انعطاف پذیر ایجاد می کند.

جدیدترین محصول ما با نام N ° .8 Intense Moisture Mask به موهای بافت هیدراته ای می دهد که در موهای فر بسیار کم است بدون اینکه همه موها را سنگین کند در حالی که درخشش بسیار زیادی به شما می دهد و به تعریف موها کمک بیشتری می کند.

بسیاری از مارک ها نسخه خود از روش درمانی “Plex” را ارائه داده اند – Olaplex چه کاری انجام داده است تا از رقابت جلوتر بماند؟

از همان ابتدا ، Olaplex متعهد شد که از آرایشگر حرفه ای حمایت کند و محصولات پیشرفته ای را ایجاد کند که انقلابی در دنیای مراقبت از مو ایجاد کرده است. در انجام این کار ما همچنین متعهد هستیم که فقط محصولاتی را ارائه دهیم که بتوانند در یک کلاس از خود قرار گیرند.

تحقیق و توسعه همه محصولات ما توسط علم پشتیبانی می شود و تا زمان کامل شدن روی آنها کار می شود. به عنوان مثال می توان به N ° .8 اشاره کرد که چهار سال ساخت آن بود. این نشان دهنده تعهد به مصرف کنندگان ماست که فقط چیزی تولید کنند که ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد.

از کجا می توانیم درمان های خانگی Olaplex را خریداری کنیم؟

ما همیشه توصیه می کنیم در صورت امکان از یک آرایشگر مجاز استفاده کنید: https://Olaplex.com/pages/certified-stylists. مصرف کنندگان همچنین می توانند از Cult Beauty ، SpaceNK UK و Olaplex.com خرید کنند.

سوالات خوانندگان

آیا می توان از Olaplex به عنوان تقویت کننده هنگام استفاده از رنگ استفاده کرد؟ اگر بله ، چگونه و از کدام محصولات باید استفاده کنم؟
اگر موهای خود را در سالن رنگ می کنید ، آرایشگر شما می تواند از سیستم حرفه ای N ° .1 و N ° .2 ما در هنگام خدمات رنگی استفاده کند.

من اخیراً مطبوعات ابریشمی داشتم و اکنون موهایم در حال شکستن است ، مانند اینکه به معنای واقعی کلمه از بین بروم. آیا می توانم از Olaplex برای جلوگیری از شکستگی استفاده کنم؟
ابتدا با آرایشگر حرفه ای شما مشورت می کنم تا ببینم علت شکستگی چیست. مو از بسیاری جهات آسیب می بیند. Olaplex یک عصای جادویی برای مو نیست که از حد مجاز خارج شود ، با این حال Olaplex هرگونه آسیب مربوط به محیط زیست ، شیمیایی ، حرارتی ، مکانیکی و سبک زندگی را برطرف می کند.

من به پروتئین حساس هستم ، آیا هنوز هم می توانم از Olaplex استفاده کنم؟
بله ، کاملاً Olaplex برای انواع موهاست. اکثر محصولات ما فاقد پروتئین هستند.


محصولات بیشتر برای مراقبت از مو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>