Vernon François متخصص مو مشهور Afro به Redken می پیوندد

ورنون فرانسوا به عنوان مشاور جهانی ، آرایشگر مشهور و مربی تازه منصوب شده به Redken می پیوندد و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم او چه چیزی را ارائه می دهد!

Redken اعلام کرده است که Vernon François آرایشگر مشهور مشهور بین المللی به عنوان مشاور جهانی ، مدل مو و مشهور مشهور ، به این شرکت می پیوندد. ورنون که به تخصص در انواع موها و بافت ها مشهور است ، مدلهای مشهور مورد بحث در مورد لیست A را ایجاد کرده است. او طرفدار کار متناسب با بافت واقعی مو ، در آغوش گرفتن شکل ، حجم ، فردیت و شخصیت آن است. در نقش جدید خود ، ورنون ضمن ایجاد مزایای محصول و پیام رسانی از طریق ارتباطات دیجیتال و نمایش بصری ، با همکاری Redken به آموزش و ارتباط می پردازد.

تصویر کمپین کنسانتره پیوند اسیدی Redken

جهان واقعاً گوش می کند …

“Redken از زمانی که به یاد می آورم بخشی از محیط های سالن و سالن من بوده است. این نام به تنهایی مرا به همان لحظه برمی گرداند ، به عنوان یک هنرمند جوان ، در اولین سفرم به نیویورک ، ایستاده در خیابان 5 ، با هیبت و نگاه به دفتر 35 طبقه مارک با چشم انداز شرکت در شرکت چنین یک مارک بین المللی قابل احترام در دنیای حرفه ای است. ” “همکاری ما اثبات این است که جهان واقعاً وحشی ترین رویاهای شما را نشان می دهد. آن پسر کوچک هشت ساله که به خودش یاد می دهد در خانه ای در شمال انگلیس روی موی سر خود را ببافد ، AKA me ، هرگز باور نمی کرد که این کار ممکن است. من نمی توانم صبر کنم تا آنچه را که ما در انبار داریم به جهان ارائه دهد. ”

آرایشگاه از سنین پایین

ورنون در هادرزفیلد متولد شد ، از کودکی عاشق مو شد. او که در یک خانواده راستافاریان بزرگ شده است ، خودآموخته است و فقط در هشت سالگی بافتن ، جا زدن و پیچاندن مو را آموخته است. ورنون در سن 14 سالگی کار خود را در یک سالن در خیابان آکسفورد لندن آغاز کرد و به عنوان برنده جدیدترین سال جوایز Black Beauty / WAHL Hair Awards در سن مناقصه 17 سالگی ، آرایشگر زن برتر سال سیاه و سفید در 19 سالگی برنده شد. در لیست آنها از 20 نفر از افراد سیاه نفوذ برتر زیر 40 سال.

سبک زندگی افراد مشهور

ورنون اکنون در لس آنجلس زندگی می کند و در آنجا یک آرایشگر محبوب است. مشتریان وی عبارتند از: لوپیتا نیونگو ، سولانژ نولز ، سرنا ویلیامز ، ایمان ، ویلو اسمیت و بسیاری از افراد مشهور دیگر. حضور وی در مراسم فرش قرمز از جمله اسکار ، مت گالا ، جوایز SAG و گلدن گلوب بسیار مشهود است. هالیوود ریپورتر ورنون را به عنوان یکی از با نفوذترین آرایشگران در هالیوود برای مدت چهار سال نامگذاری کرد. کارهای او همچنین صفحات مجلات برتر را شامل می شود Vogue ، Vogue انگلیس ، Vogue ایتالیایی ، Elle ، Harper’s Bazaar ، Vanity Fair ، Allure، و زرق و برق.


آرایشگران در رادار ما هستند …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>