Vintage Hairstyling 3rd edition – Curling and Brushing / Shaping – قسمت 2

به قسمت دوم خوش آمدید کتاب جدید چیست. اگر به تازگی به اینجا رسیده اید ، می توانید اولین پست وبلاگ این مجموعه را اینجا ببینید.

اگر به فکر خرید نسخه 3 جدید مدل موی Vintage: سبک های یکپارچهسازی با سیستمعامل با تکنیک های گام به گام بوده اید ، اما می خواهید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به مکان مناسب رسیده اید! این دومین پست از 5 پست وبلاگی است که من برای به اشتراک گذاشتن برخی از اطلاعاتی که در کتاب پیدا خواهید کرد و برخی از بخشهای مورد علاقه من کتاب است.

اگر با این که این کتاب چیست یا نسخه دوم چیست آشنا نیستید ، در اینجا یک خلاصه سریع آورده شده است. مدل موهای پرنعمت یک کتاب آموزشی در مورد بازآفرینی مدل موهای دهه های 1920 ، 1930 ، 1940 ، 1950 و 1960 با شروع و پایان دستورالعمل ها با استفاده از صدها عکس دقیق است. این کتاب شامل تجزیه و تحلیل تکنیک های مورد استفاده در گذشته ، گزینه های معادل مدرن برای دستیابی به همان شکل ، و ایده هایی در مورد ترکیب عناصر متناسب با موهای شما و چندین توصیه برای تکمیل مهارت های شما است.

که در قسمت 2 کتابی که من در آن می خوانم چیست فر کردن و مسواک زدن و شکل دادن بخشهایی از کتاب. این 2 قسمت تقریبا 1/3 کتاب را تشکیل می دهند! من مطالب زیادی را در این صفحات پوشش می دهم.

فر کردن

فر کردن ، آغاز 99.9٪ از مدل موهای پرنعمت است. فرها عناصر سازنده یک موی پرنعمت هستند. قسمت حلقه ها شروع آنچه را که باید برای انجام مدل های کامل در ادامه کتاب بدانید به شما می دهد.

در بخش پیچش یا حلقه زنی ، همه اصول اساسی را که باید هنگام طراحی طرح پیچش خود در نظر بگیرید ، پیدا خواهید کرد. عناصر فر ، از جمله مواردی مانند جهت پایه ، نقطه محوری و محل قرارگیری ، همه به یک مجموعه حلقه موفق برای یک مدل موی پرنعمت زیبا کمک می کنند.

صفحات 24-25

در نسخه 3 ، من کمی چیزها را مخلوط کردم. در وسط این بخش های تکنیک ، شما جهت های کامل مدل مو را برای قرار دادن مواد در زمینه بهتر پیدا خواهید کرد. من اکیداً به همه توصیه می کنم این دستورالعمل های مدل مو را بخوانید تا درک بهتری از مفاهیم داشته باشید.

صفحات 28-29

قسمت حلقه ها نیز به صورت عمقی فرهای تنظیم شده را می پوشاند. تکنیک های تنظیم مرطوب ، مانند فرهای سنجاق ، متداول ترین روش حلقه زدن در بیشتر اوقات بین سالهای 1920 تا 1960 بود. مجموعه مرطوب شامل انواع مختلفی از تکنیک های غلتک است و این بخش پیچش یا حلقه زنی همه مواردی را که باید هنگام طراحی مجموعه فر خود را در نظر گرفت را پوشش می دهد.

صفحات 36-37


مسواک زدن و شکل دادن

بعد از اینکه فرها را گرفتید ، باید بدانید که چگونه آنها را از بین ببرید. موها را مانند خاک رس فکر کنید. شما باید آن را به درستی هدایت کنید تا مدل موی مورد نظر خود را بدست آورید. بخش مسواک زدن و فرم دهی این تکنیک ها و نکات مسواک زدن را به شما می آموزد تا شما را به آن سبک تمام شده برساند.

صفحات 40-41

بخش مسواک زدن و شکل دهی نسخه 3 اکنون از ویژگی جدیدی برخوردار است. برای بسیاری ، دیدن ایده نهایی در ذهن شما ، اما سپس تلاش برای فهمیدن اینکه چگونه می توان از ابتدا به آنجا رسید ، می تواند طاقت فرسا باشد. در اینجا ، من مدل موهایی را که دقیقاً با همان حلقه ایجاد شده اند به شما نشان می دهم ، اما من برای دستیابی به ظاهر متفاوت از روش های مختلف مسواک زدن استفاده کردم.

صفحات 44 و 50
صفحات 56 و 58

موج انگشت موج آب موج مارسل. امواج زیبا هستند و راه های مختلفی برای رسیدن به آنجا وجود دارد. بخش مسواک زدن و شکل دادن به مواردی که باید بدانید موج پرنعمت مورد نظر شما را می داند را پوشش می دهد.

صفحات 64 و 68
مدل سازی Vintage: سبک های یکپارچه با تکنیک های گام به گام نسخه سوم
از VintageHairstyling.com در دسترس است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>