Vintage Hairstyling 3rd Edition – Volume and Victory Rolls – قسمت 3

به قسط 3 ام خوش آمدید کتاب جدید چیست. اگر به تازگی به اینجا رسیده اید ، می توانید اولین پست وبلاگ این مجموعه را اینجا ببینید.

اگر به فکر خرید نسخه 3 جدید مدل موی Vintage: سبک های یکپارچهسازی با سیستمعامل با تکنیک های گام به گام بوده اید ، اما می خواهید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به مکان مناسب رسیده اید! این سومین پست از 5 پست وبلاگی است که من برای به اشتراک گذاشتن برخی از اطلاعاتی که در کتاب پیدا می کنید و برخی از بخشهای مورد علاقه من در کتاب نوشته شده است.

اگر با این که این کتاب چیست یا نسخه دوم چیست آشنا نیستید ، در اینجا یک خلاصه سریع آورده شده است. مدل موهای پرنعمت یک کتاب آموزشی در مورد بازآفرینی مدل موهای دهه های 1920 ، 1930 ، 1940 ، 1950 و 1960 با شروع و پایان دستورالعمل ها با استفاده از صدها عکس دقیق است. این کتاب شامل تجزیه و تحلیل تکنیک های مورد استفاده در گذشته ، گزینه های معادل مدرن برای دستیابی به همان شکل ، و ایده هایی در مورد ترکیب عناصر متناسب با موهای شما و چندین توصیه برای تکمیل مهارت های شما است.

که در قسمت 3 کتابی که من در آن می خوانم چیست جلد و رول پیروزی بخشهایی از کتاب.

جلد

میزان صدا خوب است و از ریشه شروع می شود. و حجم چیزی است که باید در هر مدل موی پرنعمت در نظر بگیرید. این بخش شامل تکنیک ها و مدل های مو است که بیشترین استفاده را از حجم می کنند. از خواندن این بخش صرف نظر نکنید زیرا فکر نمی کنید موهای بزرگی می خواهید. در اینجا نکات زیادی وجود دارد که می تواند از راه های دیگر به شما کمک کند.

صفحات 72-73


رول پیروزی

رول پیروزی کلاسیک به یک ماده اصلی در دنیای پرنعمت مو تبدیل شده است و این بخش همه مواردی را که باید بدانید تا از این رول ها به روش های مختلف استفاده کنید را پوشش می دهد.

چند صفحه اول تکنیک های اساسی را در بر می گیرد که به شکل ظاهری پیروزی شما کمک می کند و می توانید برای تکمیل تکنیک خود چه کار کنید تا هر بار رول هایی با ظاهر عالی و پایدار بدست آورید.

صفحات 80-81

چندین مدل موی شروع تا پایان وجود دارد که با استفاده از تکنیک های مختلف رول ، جلوه های مختلفی را در بخش رول های نسخه 3 ایجاد می کند. با استفاده از تکنیک های مختلف مدل مو ، امکانات بسیار زیادی با مفهوم سبک ساده رول وجود دارد.

صفحات 88-89

مدل موی Evelyn یک وسیله حمل و نقل از نسخه 2 است. آن را در قسمت رول پیدا خواهید کرد ، زیرا از رول پیروزی اصلی برای یک مدل موی کلاسیک نمایشی استفاده می کند.

صفحات 90-91
مدل سازی Vintage: سبک های یکپارچه با تکنیک های گام به گام نسخه سوم
از VintageHairstyling.com در دسترس است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>