VP Royals | Vegan مارک مراقبت از مو برای آفریقا و موهای مخلوط

VP Royals – یک خانواده سازنده سیاه وگان با نام تجاری وگان مو برای بافت های آفریقایی تبار از مواد طبیعی برای افزودن رطوبت و رشد تاج های ما استفاده می کند

VP Royals یک مارک موی وگان است که توسط پائولا فرانسیسکو ، ماریا د کاروالیو و وانیا دی سوزا در فوریه 2018 تاسیس شد. تجارت خانوادگی به دلیل کمبود محصولات سالم متولد شد که می تواند برای همه خانواده ها از کودکان خردسال تا بزرگسالان استفاده شود.

چطور همه چیز شروع شد

“سفر ما زمانی آغاز شد که همه تصمیم گرفتیم سفری موی سالم را آغاز کنیم – طبیعی ، آرامش بخش ، بدون گرما و سفید کننده. در این دوره ، ما متوجه شدیم که اکثر محصولات موجود در بازار برای تاج های ما مناسب نیستند. اگرچه آنها فاقد سولفات و پارابن بودند ، اما هنوز حاوی مواد شیمیایی سخت دیگری هستند که موهای ما را خشک و شکننده می کند. هر چقدر هم که روی آن لایه و روغن قرار دهیم ، هیچ تغییری قابل مشاهده در طول و میزان رطوبت مو مشاهده نمی کنیم. این زمانی بود که تصمیم گرفتیم که کافی است. “

ما سلطنتی هستیم ، زیرا تاج دائمی می پوشیم

VP Royals

این سه نفر سفری را آغاز کردند تا در مورد درک موهای طبیعی و موادی که به رشد سالم کمک می کنند و در رطوبت موهای زائد و بافت دار مهر و موم می کنند ، تحقیقات بیشتری انجام دهند.

آنها توضیح دادند ، “هرچه دانش بیشتری کسب کنیم ، انگیزه بیشتری برای ایجاد چیزی از خودمان ایجاد می کنیم ، چیزی که می دانستیم معتبر ، ارگانیک است و فاقد روغن معدنی یا مواد شیمیایی است که نه تنها برای موهای ما مضر است بلکه برای سلامتی ما نیز مضر است. همچنین.”

مواد تشکیل دهنده محصول

وی افزود: “از تحقیقات ما از همه تأثیرات موثری كه بعضی از مواد بر روی موهای طبیعی ما وارد شده آگاه شدیم و دلیل اینكه محصولات مو در بازار برای ما م workثر نیست را فهمیدیم ، زیرا آنها حاوی یك یا چند مورد از این مواد هستند.

“اگرچه آنها تبلیغ و برجسته کردند” بدون پارابن ، سیلیکون یا سولفات ، محصولات مو در بازار نتوانستند ذکر کنند و به آنها اشاره کردند که سایر مواد باقی مانده مانند عطر / عطر ، الکل ایزوپروپیل ، روغنهای معدنی یا بنزین به همان اندازه برای موهای طبیعی مضر و مفید نیستند. هنگامی که این اطلاعات را جمع آوری کردیم ، تصمیم گرفتیم محصولات خود را ایجاد کنیم ، اطمینان حاصل کنیم که از تمام مواد شیمیایی سخت که به موهای ما آسیب می رساند اجتناب می کنیم و مواد طبیعی آلی را جایگزین آنها می کنیم. و از زمان استفاده از محصولات ارگانیک خانگی ، موهای ما نسبت به سالهای گذشته شکوفا و رشد چشمگیری داشته است.

آنها ترکیبات ارگانیک خام را برای تقویت رشد و سلامت مو برای انواع موها با تأکید ویژه بر موهای فر ، پیچ خورده و گره خور از نوع 3 تا نوع 4 در تمام محصولات خود گنجانده اند. آنها توضیح دادند ، “ما بزرگترین چالشی را که هنگام پوشیدن با آن روبرو هستیم درک می کنیم مو طبیعی ما خشکی و شکستگی است ، که رشد مو را تا حد بالقوه خود متوقف می کند. بنابراین ، با جایگزینی مواد شیمیایی با روغن های آلی و کره ، ما در حال اضافه کردن رطوبت به موها هستیم ، و به آنها اجازه می دهد تا کاملاً بالقوه رشد کنند. ”

همه محصولات از جمله محدوده مراقبت از مو ، از خانه آنها ایجاد شده و با مواد فاقد قساوت ساخته شده اند که باعث افزایش سلامت مو و پوست سر می شوند. مواد تشکیل دهنده معمول شامل آلوئه ورا ، روغن نخل قرمز ، نعناع فلفلی و کره روغن قلم و انبه است. آنها همچنین از روغن Mupeque استفاده کردند که برای تقویت مو و مرطوب سازی پوست و پوست سر استفاده می شود و فقط از زادگاه این سه نفر در آنگولا رشد می کند. آنها با افتخار می گویند که دامنه از اجداد و آیین های زیبایی روستایی الهام گرفته شده است.

برخی از محصولات مراقبت از مو در محدوده VP Royal است

از هر 10 محصول موجود ، 9 محصول وگان هستند ، به جز کالاهایی که شامل عسل هستند. شامپو پاک کننده ارگانیک بهترین فروشندگان است (10.99 پوند)، نرم کننده مو کره کره شی (10.99 پوند)، شیر موی دولکولاس (14.99 پوند)، درمان مو کره با کره نعناع فلفلی (13.99 پوند) و روغن چند منظوره رزماری (9.99 پوند). به نظر می رسد که آنها مورد توجه مشتریان قرار گرفته اند ، زیرا این مارک با عناصر خانگی محبوبیت آنلاین آنلاین ایجاد کرده است. بسیاری از مشتریان روحیه خانگی برند را دوست دارند. تعداد مشتریان آنها طی چند سال گذشته با بیش از 21000 دنبال کننده در اینستاگرام و یک مشتری آنلاین وفادار ، رشد کرده است.
vproyals.com


بیشتر مارک های مو بنیانگذار Black

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>